МЕНЮ
КОШИК

Друзі! Працюємо у воєнний час з 10:00-18:00, без вихідних! 


Питання-відповідь

питання-відповідь

Безкоштовна доставка (послуга НП склад-склад), застосовується до замовлень на суму, що перевищує 1000 грн. і поширюється на товари, які не беруть участі в акціях, знижках та розстрочці.

У разі оплати замовлення післяплатою, витрати на доставку грошей лягають на покупця.

Повернення / обмін товару проводиться протягом 14 днів з моменту покупки.

Щоб мати можливість обміняти або повернути товар, будь ласка переконайтеся в наступному:

  • товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю).
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування.

Увага! Якщо Ви купували товар через інтернет-магазин, витрати на його зворотнє пересилання здійснюються за рахунок клієнта.

Постійні покупці беруть участь у програмі лояльності «АвтоПрезент Клуб» і економлять ще більше! Скористайтеся і Ви цією перевагою!

Для здійснення покупок з накопичувальними знижками - просто реєструйтеся у нас на сайті, або при оформленні покупки товару, заповнюйте обов'язкові поля реєстрації.

Знижки для наших офлайн покупців також надаються після заповнення невеликої анкети в магазині-павільйоні! Розмір знижок залежить від сумарного обсягу покупок і розраховуються індивідуально, накопичувальним підсумком.


Наші продавці-консультанти завжди нададуть всю інформацію, яка Вас цікавить, а так само підберуть потрібну модель товару згідно Ваших вимог та бюджету.


На всі товари, представлені в інтернет-магазині autopresent надається гарантія 12 місяців.

На деякі товари діє додаткова гарантія від виробника.

Гарантійне обслуговування включає в себе проведення ремонтних робіт і заміну дефектних частин придбаного товару.


ВИПАДКИ, КОЛИ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

  • Закінчення гарантійного терміну.
  • Наявність на виробі механічних пошкоджень.
  • Нанесення збитку товару в результаті умисних або помилкових дій споживача.
  • Нанесення збитку товару, викликаного попаданням всередину виробу сторонніх предметів.
  • Наявності слідів стороннього втручання у виріб або ремонт виробу самостійно
  • При відсутності гарантійного талона або наявності в гарантійному талоні змін і доповнень.

Всі роботи, що проводяться в установчому центрі АвтоПрезент виконуються з високою якістю, за допомогою професійного обладнання, з дотриманням всіх технологічних процесів. Ми впевнені в якості виконуваних робіт і тому даємо гарантію 1 рік. Якщо Ви придбали товар в нашому магазині, але в процесі його експлуатації виявили несправність, в такому випадку демонтаж пристрою для відправки в сервісний центр виробляється за рахунок продавця (за умови, що установка проводилася в установчому центрі АвтоПрезент).