МЕНЮ
КОШИК

Новини АвтоПрезент RSS Feed

23 Apr Знижка або Подарунок до мультимедійних станцій!
0 328
При покупці штатної магнітоли або 2DIN магнітоли будь-якого виробника, діє спеціальна пропозиція -  ПОДАРУНОК НА ВИБІР! ПОДАРУНОК №1 - КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ ПОДАРУНОК №2 - ЗНИЖКА ДО 5% Розмір Знижки розраховується залежно від ціни магнітоли: -5%, на..
20 Jan Знижка -10% на АВТОСВІТЛО для водіїв ТАКСІ м. Хмельницького.
0 296
З метою підвищення безпеки та комфорту водіїв ТАКСІ та їх пасажирів, АвтоПрезент надає знижку на всю категорію товарів "СВІТЛО". (Лампи LED/XENON, Лінзи, Фари робочого світла, та інше).*За наявності службової програми у тел.*Пропозиція дійсна до 28 л..
18 Jan АвтоПрезент - авторизований центр установки продукції Starline.
LesiaVen 0 339
З радістю повідомляємо, що компанія АвтоПрезент, є авторизованим центром установки продукції Старлайн і має необхідні сертифікати для проведення робіт по установці охоронно-телематичного обладнання StarLine.Купуючи продукцію Старлайн у офіційного дил..
03 Aug Принцип роботи ксенонової лінзи. Установка в автомобіль.
Nikolay 0 153
Принцип роботи (Бі) ксенонових лінз досить простий. Всередині конструкції знаходиться лампа, яка випромінює світло на стінки відбиваючого овального рефлектора. Рефлектор відбиває світло, формуючи його в єдиний світловий потік спрямований на лінзу. Мі..
13 Apr Як працює ксенон?
Nikolay 0 271
Як працює ксенон?Ксенонова газорозрядна лампа спеціально розроблена як джерело світла підвищеної яскравості. У ній світловий потік високої інтенсивності виходить за рахунок світіння газу ксенону, ініційованого дуговим розрядом між двома електродами. ..
02 Dec Як вибрати автомобільний відеореєстратор. Чому про це не говорять продавці? Корисні функції сучасних відеореєстраторів.
Nikolay 0 583
У потрібний момент відеореєстратор стане самим правдивим свідком і допоможе вирішити спірну ситуацію на дорозі. Завдяки досягненням в області сучасних технологій, можливості відеореєстраторів значно розширилися і тепер поєднують в собі потужний функц..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)