МЕНЮ
КОШИК

Друзі! Працюємо у воєнний час з 10:00-18:00, без вихідних! 


Паркувальні радари

Що таке паркувальний радар і для чого він потрібен?

Паркувальний радар - це пристрій, який допомагає контролювати водієві рух автомобіля вперед, або назад. Особливо, корисно у випадках, коли огляд обмежений конструкцією автомобіля, тонованим (або запотівшим) склом, при слабкому освітленні заднього ходу і т.п. Парктронік практично виключає "мертву зону" в якій зазвичай ховаються бардюр, стовпчики, клумби та інші " неприємності". Паркувальний радар - відмінне рішення для прогресивних людей.

Brand: Starlite Код товару: 5177
Опис і характеристика Starlite Premium ST-P4: Пристрій з 4 датчиками, який попередить вас про перешкоду ззаду. Оснащений трибарвним світлодіодним дисплеєм з вбудованим динаміком.       Повний захист автомобіля при паркуванні назад     3-х коль..
553 грн. Без ПДВ:553 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 9223
Опис товаруПаркувальний радар LED серії із вбудованим динаміком.Кольорова та цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкод.4 знімні срібні датчики з водонепроникними конекторами.Зона дії датчиків 0,3-2 м;Можливість вимкнення звуку (вимикачем на екрані).Напруга живлен..
692 грн. Без ПДВ:692 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 9222
Опис товаруПаркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Кольорова і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявленні перешкоди.4 знімних срібних датчика з водонепроникними конекторами.Зона дії датчиків 0,3-2,0м;Можливість відключення звуку (вимикачем на дисплеї).Напруга ..
692 грн. Без ПДВ:692 грн.
Доступно
Brand: Fantom Код товару: 5178
Опис і характеристика Fantom FT- 410:    Повний захист автомобіля при паркуванні назад;     3-х кольоровий LED дисплей;     Дисплей підходить для установки на приладову панель;     Кнопка регулювання гучності;  ..
693 грн. Без ПДВ:693 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 9224
Опис товаруПаркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Кольорова і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявленні перешкоди.4 знімних срібних датчика з водонепроникними конекторами.Зона дії датчиків 0,3-2,0м;Можливість змінити гучність звукових сигналів (натисканням у..
708 грн. Без ПДВ:708 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 7337
Характеристики Cyclone SF-4D black:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлений відстань 0,3-2,5м;Можливість відключення звуку (вим..
745 грн. Без ПДВ:745 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 9204
Характеристики Cyclone SF-4D silver:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлений відстань 0,3-2,5м;Можливість відключення звук..
745 грн. Без ПДВ:745 грн.
Доступно
Brand: Fighter Код товару: 4776
Fighter FPS-4A Silver Паркувальний радар з LED-дисплеєм Паркувальний радар Fighter FPS-4AS Silver призначений для установки на бампер автомобіля і оповіщення водія про можливі перешкоди за допомогою цифрової, колірна і звукова індикація дистанції. FPS-4AS Silver - компактний блок управління, с..
777 грн. Без ПДВ:777 грн.
Доступно
Brand: Fighter Код товару: 4777
Fighter FPS-4A White Паркувальний радар з LED-дисплеєм Паркувальний радар Fighter FPS-4AS White призначений для установки на бампер автомобіля і оповіщення водія про можливі перешкоди за допомогою цифрової, колірна і звукова індикація дистанції. FPS-4AS White - компактний блок управління, світ..
777 грн. Без ПДВ:777 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 7338
Характеристики  Cyclone SJ-4D black:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлений відстань 0,3-2,5м;Можливість відключення звук..
777 грн. Без ПДВ:777 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 9205
Характеристики  Cyclone SJ-4D silver:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлений відстань 0,3-2,5м;Можливість відключенн..
777 грн. Без ПДВ:777 грн.
Доступно
Brand: Phantom Код товару: 8333
Паркувальний радар Fighter FPS-4A Black створений для водіїв, які піклуються про безпеку свого автомобіля і інших учасників дорожнього руху.Паркувальний радар Fighter FPS-4A Black призначений для установки на бампер автомобіля і оповіщення водія про можливі перешкоди за допомогою цифрової, колірної ..
777 грн. Без ПДВ:777 грн.
Доступно

Паркувальні радари ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Штатна камера заднього огляду IL Trade 9815, TOYOTA / LEXUS 991 грн.
Паркувальный радар Cyclone SX-4T2, silver 1692 грн.
Паркувальный радар CYCLONE SX-4T2, BLACK 1692 грн.
Паркувальный радар CYCLONE SK-4T2 834 грн.
Паркувальний радар ParkCity Tallinn 818/305L Yellow 4158 грн.

Купити паркувальний радар Хмельницький - АвтоПрезент

Якщо раніше водієві автомобіля під час паркування доводилося покладатися тільки на дзеркала, то сьогодні всі труднощі пов'язані з паркуванням бере на себе паркувальна система. Деякі моделі автомобілів комплектуються цією системою з заводу, але бюджетні авто в своїй комплектації можуть не мати датчиків парковки. У даній ситуації паркувальні радари необхідно придбати і встановити. Купити паркувальний радар в Хмельницькому чи Києві за вигідною ціною можна в інтернет-магазині автотоварів - АвтоПрезент.

Паркувальна система складається з наступних елементів:

 1. Датчиків парковки;
 2. Центрального керуючого блоку;
 3. Гучномовця;
 4. Індикаторного пристрою (дорожчі системи можуть комплектуватися рідкокристалічним дисплеєм);
 5. Електропроводки.

У комплект бюджетних паркувальних систем входять 2-4 датчика, а топових - 8 датчиків. Ціна комплекту безпосередньо залежить від кількості сенсорів парковки, а також від функціональних можливостей паркувальної системи. Автомобільні паркувальні радари є корисним доповненням до функціонала авто, яке істотно спрощує життя автовласникові.

Сенсори паркування визначають відстань від перешкоди до бампера автомобіля, і передають сигнал на блок управління. Блок управління обробляє отриману інформацію, і відправляє її на дисплей і на динамік. Парктронік може встановлюватися як на передньому бампері, так і на задньому.

Передній радар допомагає визначати відстань до перешкоди, наприклад, до бордюру або до сусіднього авто. Задній радар виконує ту ж функцію, що і передній. Якщо комплект йде з монітором, то до нього можна підключити ще і камеру заднього виду. Паркувальний радар з камерою заднього виду коштує не набагато дорожче звичайного комплекту.

Паркувальні системи різних цінових категорій комплектуються ультразвуковими паркувальними датчиками. Радіус дії цих сенсорів становить від 20 до 250 сантиметрів. Чим ближче автомобіль під'їжджає до перешкоди, тим частіше звучить звуковий сигнал, а відстань до перешкоди виводиться на дисплей або на індикаторну панель.

Датчики парковки працюють за принципом ехолота - випромінюють і приймають відбитий ультразвуковий сигнал. За допомогою ЕБУ проводиться аналіз довжини хвилі, внаслідок чого визначається точну відстань до перешкоди. Дорожчі моделі паркувальних систем обладнані великими рідкокристалічними дисплеями, і на них як плавне відео всього того, що відбувається позаду автомобіля. Крім цього на зображення накладається адаптивна різнобарвна розмітка, яка вказує оптимальну траєкторію для парковки.

Паркувальні системи можуть комплектуватися різною кількістю сенсорів. Бюджетні системи обладнані двома датчиками, а більш просунуті комплектуються вісьмома сенсорами. Зрозумілим є одне, що чим більше паркувальних радарів встановлено на автомобілі, тим точніше вимірюється відстань до перешкоди. У двох датчиків може бути неповне охоплення паркувальної області. Купити паркувальний радар в Україні з будь-якою кількістю сенсорів можна в спеціалізованому магазині - Авто Презент. Оптимальний варіант для автомобіля - паркувальна система з чотирма датчиками.

Паркувальні радари в інтернет-магазині - АвтоПрезент можна придбати за найвигіднішою ціною. Найбільшою популярністю серед автолюбителів користуються наступні моделі:

Паркувальний радар STARLITE PREMIUM ST-P4 відноситься до бюджетної цінової категорії, але при цьому обладнаний чотирма датчиками парковки. Ці сенсори встановлюються на задній бампер, а інформація з датчиків передається на світлодіодний дисплей. В екран вбудований потужний динамік, який за допомогою звукового супроводу інформує водія про наближення до перешкоди. Екран можна встановлювати як на торпедо, так і на дзеркало заднього виду. У цього комплекту є функція самодіагностики, і цей радар може функціонувати в діапазоні температур від -30 до +80 градусів Цельсія. Головними перевагами цього пристрою є:

 • Легка і швидка установка датчиків (сенсори обладнані швидкознімними роз'ємами);
 • Можливість роботи в широкому діапазоні температур;
 • Інформація з датчиків виводиться як на екран, так і дублюється за допомогою динаміка;
 • STARLITE PREMIUM ST-P4 має низьке енергоспоживання, і воно становить всього лише 300 міліампер (в піковому навантаженні);
 • Потужність зумера - 70 дБ;
 • Цей радар може визначати відстань до перешкоди аж до 2,5 м.

Парктронік для авто CYCLONE SX-4T2 BLACK обладнаний чотирма датчиками парковки і великим рідкокристалічним дисплеєм. Сенсори повністю герметичні, і не бояться ні вологи, ні пилу. Відстань до перешкоди виводиться як на дисплей, так і дублюється звуковим сигналом. Цей прилад також має функцію самодіагностики датчиків, і якщо який-небудь сенсор несправний, то інформація про неполадку виводиться на екран. Паркувальний радар CYCLONE SX-4T2 BLACK - найкраще рішення для будь-якого автомобіля, який з заводу не обладнаний системою паркування.

Підбір по параметрах, установка обладнання на автомобіль, онлайн-продаж якісної автомобільної продукції оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон , Чернігів, Полтава, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Павлоград).

Паркувальні радари - Часті питання

Які товари недорогі в групі Паркувальні радари?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Паркувальні радари?

Які товари купити в 2021 році в групі Паркувальні радари?

Показано з 1 по 12 із 107 (9 сторінок)