МЕНЮ
КОШИК

Паркувальні радари

Що таке паркувальний радар і для чого він потрібен?

Паркувальний радар - це пристрій, який допомагає контролювати водієві рух автомобіля вперед, або назад. Особливо, корисно у випадках, коли огляд обмежений конструкцією автомобіля, тонованим (або запотівшим) склом, при слабкому освітленні заднього ходу і т.п. Парктронік практично виключає "мертву зону" в якій зазвичай ховаються бардюр, стовпчики, клумби та інші " неприємності". Паркувальний радар - відмінне рішення для прогресивних людей.

Brand: Starlite Код товару: 5177
Опис і характеристика Starlite Premium ST-P4: Пристрій з 4 датчиками, який попередить вас про перешкоду ззаду. Оснащений трибарвним світлодіодним дисплеєм з вбудованим динаміком.       Повний захист автомобіля при паркуванні назад     3-х коль..
469 грн. Без ПДВ:469 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 7337
Характеристики CYCLONE SF-4D:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлений відстань 0,3-2,5м;Можливість відключення звуку (вимикачем..
499 грн. Без ПДВ:499 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 7338
Характеристики CYCLONE SJ-4D:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлений відстань 0,3-2,5м;Можливість відключення звуку (вимикачем..
522 грн. Без ПДВ:522 грн.
Доступно
Brand: Fantom Код товару: 5178
Опис і характеристика Fantom FT- 410:    Повний захист автомобіля при паркуванні назад;     3-х кольоровий LED дисплей;     Дисплей підходить для установки на приладову панель;     Кнопка регулювання гучності;  ..
587 грн. Без ПДВ:587 грн.
Доступно
Brand: Fighter Код товару: 4776
Fighter FPS-4A Silver Паркувальний радар з LED-дисплеєм Паркувальний радар Fighter FPS-4AS Silver призначений для установки на бампер автомобіля і оповіщення водія про можливі перешкоди за допомогою цифрової, колірна і звукова індикація дистанції. FPS-4AS Silver - компактний блок управління, с..
588 грн. Без ПДВ:588 грн.
Доступно
Brand: Fighter Код товару: 4777
Fighter FPS-4A White Паркувальний радар з LED-дисплеєм Паркувальний радар Fighter FPS-4AS White призначений для установки на бампер автомобіля і оповіщення водія про можливі перешкоди за допомогою цифрової, колірна і звукова індикація дистанції. FPS-4AS White - компактний блок управління, світ..
588 грн. Без ПДВ:588 грн.
Доступно
Brand: Phantom Код товару: 8333
Паркувальний радар Fighter FPS-4A Black створений для водіїв, які піклуються про безпеку свого автомобіля і інших учасників дорожнього руху.Паркувальний радар Fighter FPS-4A Black призначений для установки на бампер автомобіля і оповіщення водія про можливі перешкоди за допомогою цифрової, колірної ..
588 грн. Без ПДВ:588 грн.
Доступно
Brand: Fighter Код товару: 1811
Опис і характеристики Fighter FPS-01V Silver:   Паркувальний радар Fighter FPS-01V Silver створений для водіїв, які піклуються про безпеку свого автомобіля і решту учасників дорожнього руху.     Fighter FPS-01V Silver являє собою компактний блок управління, вн..
882 грн. Без ПДВ:882 грн.
Доступно
Brand: Fighter Код товару: 1810
Опис і характеристики Fighter FPS-01V Black:   Паркувальний радар Fighter FPS-01V Black створений для водіїв, які піклуються про безпеку свого автомобіля і решту учасників дорожнього руху.     Fighter FPS-01V Black являє собою компактний блок управління, внесений бипер ..
882 грн. Без ПДВ:882 грн.
Доступно
Brand: Fantom Код товару: 1801
Опис і характеристики Fantom FT-411: • Повний захист автомобіля при паркуванні назад • 2-х кольоровий LED дисплей • Дисплей підходить для установки на дзеркало заднього виду і приладову панель • Функція самодіагностики датчиків • Технологія запобігання помилкових спрацьовувань • Працює при б..
935 грн. Без ПДВ:935 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 1792
Опис паркувального радара CYCLON LV-4W: Паркувальний радар CYCLON LV - 4W - чотирьохдатчиковий паркувальний радар LED серії, має датчики чорного і срібного кольору діаметром 16,5 мм з водонепроникними роз'ємами. Парковочній радар дозволяє значне зменшення "мертвих зон", завдяки використанню покр..
961 грн. Без ПДВ:961 грн.
Доступно
Brand: Cyclone Код товару: 7339
Характеристики CYCLONE SQ-4D:Паркувальний радар LED серії, з вбудованим динаміком.Колірна і цифрова індикація відстані до перешкоди.Звуковий сигнал про виявлення перешкоди.4 знімних чорних датчика з водонепроникними роз'ємами;Обумовлена відстань 0,3-2,5м;Можливість відключення звуку (вимикачем ..
1002 грн. Без ПДВ:1002 грн.
Доступно

Паркувальні радари ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Штатна камера заднього огляду IL Trade 9815, TOYOTA / LEXUS 840 грн.
Паркувальный радар CYCLONE SX-4T2, BLACK 1202 грн.
Паркувальный радар CYCLONE SK-4T2 707 грн.
Паркувальний радар ParkCity Tallinn 818/305L Yellow 3524 грн.
Паркувальний радар ParkCity Tallinn 818/305L White 3524 грн.

Купити паркувальний радар Хмельницький - АвтоПрезент

Якщо раніше водієві автомобіля під час паркування доводилося покладатися тільки на дзеркала, то сьогодні всі труднощі пов'язані з паркуванням бере на себе паркувальна система. Деякі моделі автомобілів комплектуються цією системою з заводу, але бюджетні авто в своїй комплектації можуть не мати датчиків парковки. У даній ситуації паркувальні радари необхідно придбати і встановити. Купити паркувальний радар в Хмельницькому чи Києві за вигідною ціною можна в інтернет-магазині автотоварів - АвтоПрезент.

Паркувальна система складається з наступних елементів:

 1. Датчиків парковки;
 2. Центрального керуючого блоку;
 3. Гучномовця;
 4. Індикаторного пристрою (дорожчі системи можуть комплектуватися рідкокристалічним дисплеєм);
 5. Електропроводки.

У комплект бюджетних паркувальних систем входять 2-4 датчика, а топових - 8 датчиків. Ціна комплекту безпосередньо залежить від кількості сенсорів парковки, а також від функціональних можливостей паркувальної системи. Автомобільні паркувальні радари є корисним доповненням до функціонала авто, яке істотно спрощує життя автовласникові.

Сенсори паркування визначають відстань від перешкоди до бампера автомобіля, і передають сигнал на блок управління. Блок управління обробляє отриману інформацію, і відправляє її на дисплей і на динамік. Парктронік може встановлюватися як на передньому бампері, так і на задньому.

Передній радар допомагає визначати відстань до перешкоди, наприклад, до бордюру або до сусіднього авто. Задній радар виконує ту ж функцію, що і передній. Якщо комплект йде з монітором, то до нього можна підключити ще і камеру заднього виду. Паркувальний радар з камерою заднього виду коштує не набагато дорожче звичайного комплекту.

Паркувальні системи різних цінових категорій комплектуються ультразвуковими паркувальними датчиками. Радіус дії цих сенсорів становить від 20 до 250 сантиметрів. Чим ближче автомобіль під'їжджає до перешкоди, тим частіше звучить звуковий сигнал, а відстань до перешкоди виводиться на дисплей або на індикаторну панель.

Датчики парковки працюють за принципом ехолота - випромінюють і приймають відбитий ультразвуковий сигнал. За допомогою ЕБУ проводиться аналіз довжини хвилі, внаслідок чого визначається точну відстань до перешкоди. Дорожчі моделі паркувальних систем обладнані великими рідкокристалічними дисплеями, і на них як плавне відео всього того, що відбувається позаду автомобіля. Крім цього на зображення накладається адаптивна різнобарвна розмітка, яка вказує оптимальну траєкторію для парковки.

Паркувальні системи можуть комплектуватися різною кількістю сенсорів. Бюджетні системи обладнані двома датчиками, а більш просунуті комплектуються вісьмома сенсорами. Зрозумілим є одне, що чим більше паркувальних радарів встановлено на автомобілі, тим точніше вимірюється відстань до перешкоди. У двох датчиків може бути неповне охоплення паркувальної області. Купити паркувальний радар в Україні з будь-якою кількістю сенсорів можна в спеціалізованому магазині - Авто Презент. Оптимальний варіант для автомобіля - паркувальна система з чотирма датчиками.

Паркувальні радари в інтернет-магазині - АвтоПрезент можна придбати за найвигіднішою ціною. Найбільшою популярністю серед автолюбителів користуються наступні моделі:

Паркувальний радар STARLITE PREMIUM ST-P4 відноситься до бюджетної цінової категорії, але при цьому обладнаний чотирма датчиками парковки. Ці сенсори встановлюються на задній бампер, а інформація з датчиків передається на світлодіодний дисплей. В екран вбудований потужний динамік, який за допомогою звукового супроводу інформує водія про наближення до перешкоди. Екран можна встановлювати як на торпедо, так і на дзеркало заднього виду. У цього комплекту є функція самодіагностики, і цей радар може функціонувати в діапазоні температур від -30 до +80 градусів Цельсія. Головними перевагами цього пристрою є:

 • Легка і швидка установка датчиків (сенсори обладнані швидкознімними роз'ємами);
 • Можливість роботи в широкому діапазоні температур;
 • Інформація з датчиків виводиться як на екран, так і дублюється за допомогою динаміка;
 • STARLITE PREMIUM ST-P4 має низьке енергоспоживання, і воно становить всього лише 300 міліампер (в піковому навантаженні);
 • Потужність зумера - 70 дБ;
 • Цей радар може визначати відстань до перешкоди аж до 2,5 м.

Парктронік для авто CYCLONE SX-4T2 BLACK обладнаний чотирма датчиками парковки і великим рідкокристалічним дисплеєм. Сенсори повністю герметичні, і не бояться ні вологи, ні пилу. Відстань до перешкоди виводиться як на дисплей, так і дублюється звуковим сигналом. Цей прилад також має функцію самодіагностики датчиків, і якщо який-небудь сенсор несправний, то інформація про неполадку виводиться на екран. Паркувальний радар CYCLONE SX-4T2 BLACK - найкраще рішення для будь-якого автомобіля, який з заводу не обладнаний системою паркування.

Підбір по параметрах, установка обладнання на автомобіль, онлайн-продаж якісної автомобільної продукції оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон , Чернігів, Полтава, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Павлоград).

Паркувальні радари - Часті питання

Які товари недорогі в групі Паркувальні радари?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Паркувальні радари?

Які найкращі з недорогих моделей? Паркувальні радари

Які товари купити в 2021 році в групі Паркувальні радари?

Показано з 1 по 12 із 95 (8 сторінок)