МЕНЮ
КОШИК

Друзі! Працюємо у воєнний час з 10:00-18:00, без вихідних! 


GSM сигналізації

Купити GSM автосигналізацію Хмельницький - АвтоПрезент

GSM сигналізація діє скрізь, де є покриття мобільного зв'язку. У різних моделях GSM сигналізації інформація про спрацьовування системи передається через смс або телефонний дзвінок. У пам'яті GSM сигналізації зберігається ряд номерів, на котрі і приходять оповіщення. GSM сигналізація може бути підключена до штатної автосигналізації або ж працювати в автономному режимі. Як правило, системи підтримують кілька входів для підключення різних кінцевиків, серед них кінцевики дверей, капота або багажника, датчики удару і об'єму, контроль запалювання, відключення живлення і т.д. У нас на сайті ви знайдете докладну інформацію про вподобану вам моделі GSM сигналізації, зможете ознайомитися з відгуками і проконсультуватися у кращих фахівців. Ви можете купити GSM сигналізацію з БЕЗКОШТОВНОЮ доставкою в Києві, Вінниці, Дніпрі,  Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівне, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Brand: Convoy Код товару: 777
  Инструкция по использованию и установке   (4.2 MB) Приложение по управлению на базе ОС Android   (4.1 MB) Программа для программирования iGSM-003 SMS-генератор Convoy 003   (3.5 MB)   Опис і характеристики Convoy iGSM-003: CONVOY iGSM-003 - Авт..
2909 грн. Без ПДВ:2909 грн.
Доступно
Brand: Starline Код товару: 4451
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика автосигналізації StarLine A93 GSM: Надійний автомобільний охоронно-телематичний комплекс Старлайн А93 GSM з інтелектуальним автозапуском, несканіруемим діалоговим кодом управління, GSM інтерфейсом, опциональнимі 2CAN, CAN + LIN інтерфейсам..
10266 грн. Без ПДВ:10266 грн.
Доступно
Brand: Pandora Код товару: 6827
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики GSM сигналізації Pandora DX 5200:Єдина сигналізація серед Pandora, яка може бути встановлена ​​на автомобілі з напругою бортової мережі до 24 вольт. Нестандартний підхід в програмному рішенні і максимальна комплектація приємно здивує власник..
12241 грн. Без ПДВ:12241 грн.
Доступно
Brand: Starline Код товару: 5610
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики StarLine B96 2CAN+2LIN:Автосигналізація StarLine B96 2CAN + 2LIN розроблена для швидкої, зручної та делікатною установки на сучасні автомобілі, оснащені цифровими шинами CAN або LIN.Для багатьох автомобілів при установці StarLine B96 2CAN + ..
15387 грн. Без ПДВ:15387 грн.
Доступно
Brand: Convoy Код товару: 6470
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики Convoy iGSM-005 GSM CAN Ready :Convoy iGSM-005 CAN - це сервісно-інформаційна охоронна система, що дозволяє контролювати об'єкт, що охороняється (квартиру, дачу, гараж, автомобіль та ін.) І керувати його сервісними пристроями на всій територ..
3782 грн. Без ПДВ:3782 грн.
Уточнюйте
Код товару: 5245
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика Привид-700: Система прихованої охорони, Slave-сигналізація оснащена двозонним датчиком удару, а також вбудованим цифровим датчиком нахилу і переміщення, що дозволяє своєчасно інформувати власника про можливі небажані події з автомобілем. ..
4115 грн. Без ПДВ:4115 грн.
Уточнюйте
Код товару: 5246
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика Привид-710: Надійна і зручна Slave-сигналізація посилена иммобилайзером з двома захисними функціями. PINTODrive запобіжить викрадення з парковки, а функція AntiHiJack спрацює при силовому захопленні або раптової спробі викрадення автомобіл..
5150 грн. Без ПДВ:5150 грн.
Уточнюйте
Brand: Convoy Код товару: 6460
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики Convoy iGSM-007 CAN Ready:Убезпечити автомобіль від викрадення допоможе спеціальна автосигналізація Convoy iGSM-007 CAN Ready. Вона може застосовуватися також для організації охорони приватної та комерційної нерухомості.Охоронна система вико..
5818 грн. Без ПДВ:5818 грн.
Уточнюйте
Код товару: 5247
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика Привид-720: Дана Slave-система володіє всіма перевагами попередньої моделі - Привид-710, але має додатковий рубіж захисту. Його забезпечує бездротове кодове реле pLine, яке здатне блокувати двигун автомобіля, навіть в разі якщо центральний..
8104 грн. Без ПДВ:8104 грн.
Уточнюйте
Код товару: 5236
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика Привид-800: Це ідеальний варіант для тих, кому насамперед потрібні комфортна температура в салоні припаркованого автомобіля, мінімально достатній набір охоронних функцій і управління через мобільний додаток iOS і Android. Привид-800 -..
8111 грн. Без ПДВ:8111 грн.
Уточнюйте
Код товару: 5248
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика Привид-730: Slave-система з двома незалежними контурами захисту. Перший з них відключається мініатюрної радіоміткою, а другий введенням секретного PIN-коду, при цьому обидва контури можуть бути задіяні одночасно і альтернативно, що дозволя..
8681 грн. Без ПДВ:8681 грн.
Уточнюйте
Код товару: 5237
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ! Опис і характеристика Привид-810: Безбрелковая GSM-сигналізація Привид-810 поєднує в собі надійний захист від викрадення і широкі сервісні можливості. Протиугінні функції PINTODrive і AntiHiJack - взаємно доповнюють один одного і є найпотужнішим засобом в борот..
10418 грн. Без ПДВ:10418 грн.
Уточнюйте

GSM сигналізації ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Автосигнализация Convoy iGSM-007 CAN Ready 5818 грн.
Автосигнализація Привид-740 10710 грн.
Автосигнализація Привид-730 8681 грн.
Автосигнализація Привид-720 8104 грн.
Автосигнализація Привид-710 5150 грн.

Автосигналізація з GSM модулем є охоронний пристрій, що забезпечує постійний зв'язок між автомобілем і власником транспортного засобу. Принцип його роботи базується на роботі обміні повідомленнями і сигналами між системою і мобільним телефоном водія. Підключення до стільникового зв'язку дає можливість стежити і дистанційно керувати авто незалежно від відстані.

Автосигналізація GSM з автозапуском складається з блоку управління і набору спеціальних датчиків. У комплект також входить брелок, що дозволяє передавати автомобілю деякі команди не використовуючи смартфон. Датчики чутливі до механічних впливів, а також здатні контролювати і зчитувати будь-які зміни всередині і зовні автомобіля. Завдяки цьому, вони оперативно реагують на зміну положення машини або удар будь-якої сили, що дозволяє вчасно запобігти викраденню або занурення авто на платформу евакуатора.

Незважаючи на особливості, установка пристрою здійснюється в 2 етапи:

 1. Проводять монтаж і підключення всіх датчиків відповідно до інструкції. Як правило, їх кріплять у вікон, в багажнику, біля дверей, під капотом.
 2. Встановлюють в блок управління SIM-карту і активують її за допомогою дзвінка.

Сигналізація з автозапуском і GSM модулем для авто може зберігати в пам'яті відразу кілька телефонних номерів, на які будуть приходити сповіщення про стан авто. Також існує можливість підключити сигналізацію до диспетчерській службі, яка зможе стежити за місцем розташування автомобіля в разі його крадіжки.

Набір функції автосигналізації з GSM модулем залежить від обраної моделі пристрою. Як правило, за допомогою охоронного пристрою власники автомобілів отримують можливість:

 • Стежити за місцем розташування машини в онлайн-режимі;
 • Дистанційно керувати двигуном;
 • Відкривати / закривати двері і вікна машини.

Додатково, датчики сигналізації дозволяють віддалено перевіряти стан салону, включати і вимикати фари, блокувати запуск двигуна на певний час, щоб уникнути викрадення, наприклад, якщо необхідно залишити автомобіль на стоянці. Значно розширює функціональність блок автозапуску, який активується:

 • У встановлений час, що економить час на розігрів транспортного засобу перед роботою;
 • По досягненню визначеної температури, що дозволяє періодично прогрівати машину в зимовий сезон;
 • Через смартфон або брелок, що дає можливість віддалено готувати авто до поїздки.

Після виконання однієї з умов в автомобілі автоматично спрацьовує система подачі палива, включається двигун, відбувається перевірка стану електроніки. У разі якщо система не виявляє проблем, на смартфон власника надходить повідомлення про успішний запуск. Подібна функція дозволяє не витрачати зайвий час, чекаючи поки прогріється авто, а відразу відправлятися в дорогу.

GSM сигналізація в інтернет-магазині - АвтоПрезент є надійною охоронною системою для автомобіля будь-якої марки. Крім функціональності, серед переваг пристроїв виділяють:

 1. Оперативне спрацьовування. У разі злому транспортного засобу повідомлення надходить на смартфон миттєво, що збільшує шанси запобігти крадіжці.
 2. Роботу на будь-якій відстані. Єдиним фактором здатним перешкодити сигналізації відправити повідомлення вважається доступ до мережі. Якщо зв'язок є, безперешкодно керувати автомобілем можна навіть перебуваючи за межами країни.
 3. Зручне обслуговування. Правильно встановлені датчики не вимагають постійного перепідключення або налаштування запуску. Охоронна система спрацьовує автоматично. Керувати нею зручно зі смартфона, що багато в чому спрощує процес експлуатації як сигналізації, так і самого транспортного засобу.

З автосигналізації GSM керування автомобілем завжди буде доступно.

Перед тим, як купити GSM автосигналізацію в Україні рекомендується заздалегідь визначитися з набором функцій пристрою. Можна обмежитися основними охоронними опціями або вибрати модель з камерою, що дозволяє дистанційно керувати автомобілем і перевіряти стан салону. Важливо правильно вибрати спосіб кодування. Сигналізація з динамічним типом з одностороннім зв'язком недорога і забезпечує мінімальний захист від крадіжки. Діалогове кодування з двостороннім зв'язком користується більшою популярністю, оскільки володіє складнішою захисною системою.

Щоб забезпечити надійну охорону транспортного засобу варто купити GSM автосигналізацію в Хмельницькому чи Києві від перевіреного виробника: Starline (Старлайн), Convoy (Конвой) або Pandora (Пандора). Також звертають увагу на сумісність модему для сім-карти зі стандартами і протоколами оператора зв'язку. Як правило, автосигналізації з GSM працюють в діапазоні 900МГц, 1800МГц і 1900МГц. Тарифний план рекомендується підбирати з мінімальною абонплатою, щоб уникнути значних витрат на мобільну мережу, і дозволяє відправляти повідомлення навіть при негативному балансі на рахунку, що гарантує постійний зв'язок з транспортним засобом.

Інтернет-магазин автотоварів - АвтоПрезент пропонує купити сучасні GSM сигналізації за доступними цінами. У каталозі представлено широкий асортимент охоронних пристроїв від провідних виробників. При замовленні на суму від 1000 грн. діє безкоштовна доставка автосигналізації на склади в 22 містах України. Оформити замовлення можна по телефону або відправивши заявку в режимі онлайн.

GSM сигналізації - Часті питання

Які товари недорогі в групі GSM сигналізації?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів GSM сигналізації?

Які товари купити в 2021 році в групі GSM сигналізації?

Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)