МЕНЮ
КОШИК

Товщиноміри фарби


Код товару: 5580
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики MGR-A-10Fe (Mini):У моделі товщиноміра Mini TESTER A10FE присутній оптимальне співвідношення ціни до якості. Економічний за своєю вартістю, даний прилад володіє набором важливих функцій. Прилад оснащений об'ємним екраном, що відображає інфор..
1195 грн. Без ПДВ:1195 грн.
Доступно
Код товару: 5581
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики DT-26 (Fe, Al) :Товщиномір DT-26 використовується для вимірювання товщини фарби на деталях автомобілів. Дана модель створена як автомобільний товщиномір і його основна функція - виявлення другого шару фарби і вказівка ​​величини шпаклів..
1395 грн. 1295 грн. Без ПДВ:1295 грн.
Доступно
Код товару: 6314
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики VVV-Group PT-11S:Товщиномір VVV-Group PT-11S - професійний вимірювальний прилад, високої точності, призначений для проведення замірів лакофарбового покриття транспортних засобів, що дозволить визначити стан кузова і обшивки, за підсумком проведен..
1395 грн. 995 грн. Без ПДВ:995 грн.
Доступно
Код товару: 5585
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики Crash-Check DT-pro:Товщиномір Crash-Check DT-pro - професійний вимірювальний прилад, високої точності, призначений для проведення замірів лакофарбового покриття транспортних засобів, що дозволить визначити стан кузова і обшивки, за підсумком..
1595 грн. 1495 грн. Без ПДВ:1495 грн.
Доступно
Код товару: 5597
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики CM-202FN:   Прилад для вимірювання автомобільних покриттів Pro-Tech meter CM-202FN, укладає в собі сукупність цінних в цьому пристрої якостей, які так необхідні для отримання реальних і правильних результатів вимірів. Pro-Tech meter ціл..
1799 грн. 1495 грн. Без ПДВ:1495 грн.
Доступно
Код товару: 7156
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики товщиномір CM-205FN:Товщиномір СМ-205FN - це вдосконалений, багатофункціональний прилад, який створений для вимірювання товщини лакофарбових покриттів автомобільних деталей.Чому варто купити товщиномір CM-205FN:Модель універсальна і працює з..
1895 грн. Без ПДВ:1895 грн.
Доступно
Код товару: 6625
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристика Cm-204fn:Товщиномір CM-204FN - новинка цього року, яка потішить автолюбителів оновленим інтерфейсом, швидким процесором і широким функціоналом. Прилад зберіг всі ключові особливості старших моделей, але при цьому став більш точним, швидким і зруч..
1995 грн. 1795 грн. Без ПДВ:1795 грн.
Доступно
Код товару: 8726
Шукайте кращий товщиномір, якому можна довіряти на всі 100%? Товщиномір CM-222 VVV-Group поєднує в собі всі ці якості, і навіть більше! Компактний, швидкий, надійний, зручний - все це про нього, і він вже доступний до покупки за вигідною ціною!Чому варто купити товщиномір CM-222 VVV-Group?Новий тест..
2195 грн. Без ПДВ:2195 грн.
Доступно
Код товару: 5595
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики VVV-Group CM-206FN :Принцип роботи товщиноміра СМ-206:Прилад для вимірювання товщини фарби на авто сконструйований таким чином, що користуватися ним буде легко і просто, навіть без попередньої підготовки. Всі кнопки на панелі підписані. Пере..
2595 грн. Без ПДВ:2595 грн.
Доступно
Код товару: 5582
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики CHY 113:Прилад простий, зручний в експлуатації, одним з основних його переважних відмінностей є надійність. Магнітний товщиномір CHY 113 має великий дисплей, на який виводяться результати вимірів.Основні переваги приладу:Дисплей оснащується ..
2599 грн. 2145 грн. Без ПДВ:2145 грн.
Доступно
Код товару: 7002
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики товщиноміра CM-188FN:Товщиномір VVV-Group CM-188FN - професійний вимірювальний прилад, високої точності, призначений для проведення замірів лакофарбового покриття транспортних засобів, що дозволить визначити стан кузова і обшивки, за підсумком пр..
2895 грн. Без ПДВ:2895 грн.
Доступно
Код товару: 6896
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ!Опис і характеристики товщиномір EX-AUTO:Новинка на ринку контрольно-вимірювальних приладів - товщиномір EX-AUTO - це надійний помічник при проведенні діагностики товщини ЛКП. Прилад обладнаний найсучаснішим процесором і прошивкою, завдяки чому не має аналогів в ..
2895 грн. Без ПДВ:2895 грн.
Доступно

Товщиноміри фарби ціна в Україні

Найменування товару Ціна
Товщиномір фарби CM-206Z з виносним зондом 2795 грн. 3495 грн.
Товщиномір VVV-Group PT-11S 995 грн. 1395 грн.
Товщиномір VVV-Group CM-206FN 2595 грн.
Товщиномір Voltcraft SDM-115 3395 грн.
Товщиномір VC-08 2395 грн. 3695 грн.

Купити толщиномер лакофарбового покриття Хмельницький - АвтоПрезент

При покупці автомобіля на вторинному ринку незамінним помічником для покупця може стати товщиномір. За допомогою цього приладу можна вимірювати як товщину самого металу, так і покриття, яке нанесено зверху. Завдяки цьому електронному пристрою можна також визначити висоту шару іржі, а також безпомилково дізнатися, скільки шпаклівки або грунтовки нанесено на будь-яку деталь кузова. Головне - використання товщиноміра не завдати ніякої шкоди ЛКП, і більшість моделей цих приладів легко поміщається в кишеню. Купити товщиномір в Хмельницькому за найвигіднішою в Україні ціною можна в інтернет-магазині - Авто Презент.

Види, характеристики і призначення ЛКП

Пристрої для вимірювання товщини різних покриттів використовуються не тільки для визначення якості лакофарбового покриття. Товщиноміри також широко застосовуються в будівельній сфері і в промисловості. Широку популярність придбали портативні електронні пристрої, і особливо вони затребувані в машинобудуванні. Товщиноміри різних типів використовуються працівниками відділів технічного контролю, і такі відділи є на будь-якому автозаводі.

Цей електронний прилад ідеально підходить для вимірювання товщини ЛКП, а також для визначення того, чи була машина учасником ДТП чи ні. За допомогою вимірювального пристрою також можна визначити глибину і розміри прихованих вм'ятин, що є дуже важливим при покупці автомобіля на вторинному ринку. Цим приладом користуються працівники автомалярних майстерень, автомобільні експерти, агенти страхових фірм і оцінювачі.

Всього існує п'ять видів товщиномірів. Ці пристрої бувають:

 1. Механічного типу.
 2. Електромагнітного типу.
 3. Ультразвукового типу.
 4. Магнітного типу.
 5. Вихретокового типу.

Механічний товщиномір для перевірки ЛКП - це шестигранна пластина, яка може бути зроблена як з зносостійкого полімеру, так і з металу. На краях пластини є розмітка, і цей інструмент використовується для вимірювання лакофарбового покриття, яке тільки що було нанесено на будь-яку поверхню.

Електромагнітний товщиномір лакофарбового покриття відноситься до топової цінової категорії, так як його вимірювання є найбільш точними. Пристрій цього типу реагує на зміни магнітного поля. Чим товщі ЛКП, то менше магнітне поле, і електромагнітний прилад фіксує найменші зміни, і виводить інформацію на монохромний дисплей. Похибка даного приладу складає не більше 3%.

Ультразвуковий товщиномір ЛКП також може похвалитися високою точністю вимірювань, і може визначати як загальну товщину фарби, так і кожного шару окремо. Крім усього іншого цей прилад дозволяє визначити товщину шарів різних матеріалів. Ці пристрої використовуються в промисловій сфері, але також застосовуються в автосервісах і в дилерських центрах.

Магнітний товщиномір для автомобіля обладнаний постійним магнітом, і є найбільш компактним. За допомогою цього приладу можна вимірювати товщину покриття, яке нанесено тільки на металеві елементи. Електронний пристрій магнітного типу ідеально підходить для вимірювання товщини ЛКП автомобілів, а також лакофарбового покриття та інших матеріалів, які нанесені на будь-які металеві поверхні.

Вихрострумовий товщиномір покриттів використовується для вимірювання товщини різних ізоляційних шарів, які нанесені на струмопровідні поверхні. Цей прилад вловлює вихрові струми, і за допомогою власного магнітного поля аналізує товщину ізолюючого покриття. Вся інформація виводиться на рідкокристалічний дисплей, а сам прилад оснащений виносним зондом.

Як вибрати якісний товщиномір фарби

Вибираючи товщиномір для авто в першу чергу потрібно керуватися технічними характеристиками пристрою. Кожен тип приладу має різні можливості і має різну точність вимірювань. Для оцінки стану ЛКП автомобіля підійде товщиномір будь-якого типу, крім механічного. Також важливо, щоб прилад був ударостійким, мав малу вагу і компактні габарити, і міг працювати в широкому діапазоні температур. Придбати за розумною ціною товщиномір фарби можна в профільному магазині - Авто Презент.

Асортимент товщиномірів покриття інтернет-магазину

У спеціалізованому магазині - АвтоПрезент представлений широкий вибір товщиномірів різних брендів і різних типів. Особливим попитом користуються пристрої таких виробників як:

 • CHY;
 • VVV-Group;
 • Pro-Tech meter і інших брендів.

Найбільш затребуваними по праву вважаються бюджетні моделі, такі як Pro-Tech meter CM-202FN. Цей прилад може похвалитися високою точністю вимірювань, і може проводити виміри товщини в діапазоні від 0 до 1300μм. Цей пристрій працює як з чорними металами, так і з кольоровими. У режимі бездіяльності CM-202FN відключається автоматично, і зібраний прилад в міцному, герметичному корпусі. Вартість цього недорогого пристрою навіть не дотягує до півтори тисячі грн.

Переваги співпраці з інтернет-магазином - АвтоПрезент

Головними перевагами торгового майданчика - АвтоПрезент є:

 • Висока якість продукції, що реалізовується;
 • Широкий асортимент товарів;
 • На усі товари поширюється довгострокова гарантія;
 • Будь-який пристрій або аксесуар тут можна купити за доступною ціною;
 • На сайті інтернет-магазину автотоварів - АвтоПрезент є докладний каталог, скориставшись яким можна швидко підібрати необхідний товар;

Як замовити товщиномір для автомобіля в інтернет-магазині - АвтоПрезент

Щоб швидко оформити замовлення, достатньо зайти на сайт інтернет-магазину - АвтоПрезент, і буквально за пару кліків створити акаунт. Далі можна скористатися каталогом товарів, і швидко вибрати потрібний товар. Після цього товар просто додається в кошик. Також можна залишити заявку в телефонному режимі, або відіслати по e-mail. Контактна інформація розташована на сайті торговельного майданчика, у верхній частині головної сторінки.

Підбір по параметрах, установка обладнання на автомобіль, онлайн-продаж якісної автомобільної продукції оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон , Чернігів, Полтава, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Нікополь, Слов'янськ, Бровари, Павлоград).

Товщиноміри фарби - Часті питання

Які товари недорогі в групі Товщиноміри фарби?

Всі товари представлені на нашому сайті - є в наявності або можуть бути оперативно замовлені зі складу

Які товари купити в групі товарів Товщиноміри фарби?

ТОП 4 найпопулярніших товарів за низькою ціною:

Які найкращі з недорогих моделей? Товщиноміри фарби

Які товари купити в 2021 році в групі Товщиноміри фарби?

Показано з 1 по 12 із 33 (3 сторінок)